Gittiğim sene ( 1996 ) Türkiye’de trafik lambası olmayan tek il olma özelliğini koruyan Artvin , bu özelliğini kaybetti. Her üç kişiden birinin araba kullandığı Artvin ilk kez trafik lambalarıyla 19 Kasım 2009 da tanıştı . Dik ve yamaç bir coğrafi yapıya sahip olan ilimizde ise kaza oranı % 1 ‘in altında. Onlarda dikkatsizlikten kaynaklanan küçük çaplı...devamı..

Artvin’e Bir Bakış

Gittiğim sene ( 1996 ) Türkiye’de trafik lambası olmayan tek il olma özelliğini koruyan Artvin , bu özelliğini kaybetti. Her üç kişiden birinin araba kullandığı Artvin ilk kez trafik lambalarıyla 19 Kasım 2009 da tanıştı . Dik ve yamaç bir coğrafi yapıya sahip olan ilimizde ise kaza oranı % 1 ‘in altında. Onlarda dikkatsizlikten kaynaklanan küçük çaplı maddi hasarlar. Zaten araç kullananlarında hızlı gitme şansı yok . Demek ki burdan da bir kez daha tecrübe edildiği üzre , kazaların birinci sebebi ” HIZZZ ”..

 Tekrar gidip, görmek istediğim bir kaç ilimizden biri ”Artvin”

              

              

              

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.