Baveco USB ve TCP/ip In Out Kontrol Yazılım geliştiriciler için tasarlanmış olan bu ürün sayesinde çevre birimlerini kontrol etmeniz çok kolay olacaktır.Yazılımınıza entegre etmeniz kolay va zahmetsizdir Ünite ile birlikte Örnek Delphi, C++, Visula Basic source kodlar ve test programı verilir.Ünitemiz kullanıcıya esnek arayüz sağlamaktadır.USB porta bağlanan ünite...devamı..

Baveco USB&TCP/ip In-Out Kontrol

Baveco USB ve TCP/ip In Out Kontrol

Yazılım geliştiriciler için tasarlanmış olan bu ürün sayesinde çevre birimlerini kontrol etmeniz çok kolay olacaktır.Yazılımınıza entegre etmeniz kolay va zahmetsizdir Ünite ile birlikte Örnek Delphi, C++, Visula Basic source kodlar ve test programı verilir.Ünitemiz kullanıcıya esnek arayüz sağlamaktadır.USB porta bağlanan ünite isteğe bağlı olarak bilgisayarınızda HID aygıt veya USB-Serial çevirici gibi görünür,çevirici formatında kullandığınız zaman com port ayarı ile seçmiş olduğunuz com aynı bilgisayarlarda farklı usb portlara taksanızda aynı com port numarasını alacaktır.Üzerinde Bulunan 2 adet role çıkışı vardır kullanıcı her 2 roleyi de ayrı ayrı kontrol edebilmektedir.Kullanıcı isteğine bağlı olarak role çekili kalma süresi verebilir çekme komutu gönderdiği role zaman dolunca kendiliğinden kapanır yazılımcı her role için ayrı ayrı çekili kalma süresi 0.1sn ile 9.9 saniye verebilir veya zamansız kontrol role çekme ve bırakma komutu verebilmektedir.Ayrıca 2 adet optik izoleli sinyal girişi vardır bu girişler dışardan almış olduğunuz sinyalleri bağlaya bilirsinizi almış olduğunuz giriş sinyallerini yazılımınızda orumlayabilirsiniz. girişler +3…15v arasi sinyal girişine uygundur. Ünite beslemesini USB Port üzerinden alır ayrıca bir enerjiye gerek duymaz.

Tüm Sistemlerinizi Artık Kablosuz Yapabilirsiniz! Nasıl mı ? BAVECO sayesinde..

Gelişmiş kullanım alanlarından başlıcaları ;

  • Gelişmiş kontrol sistemleri
  • Fabrika otomasyonu
  • Otopark kontrol sistemleri
  • Ev otomasyon
  • Güvenlik sistemleri
  • Makina kontrol
  • Optik algılama
  • Esnek yapısı sayesinde sisteminize uyarlamanız basit ve zahmetsizdir

Özel projeleriniz için ilaveler yapılır.Bilgi amaçlı PDF uzantılı dosyayı inceleyebilrsiniz ! Daha fazla bilgi için lütfen bizimle irtibata geçiniz.

Baveco In - Out Control PDF Döküman

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.