Çevre Güvenlik Sistemleri Güvenlik altına alınacak arazi, alan ve bina sınırının aşılması, sinir yaklaşımlarının anında algılanabilmesi, algılanan tehdidin lokal ve / veya merkezi kontrol noktasına ulaştırılması, kapalı devre TV sistemleri ile entegrasyon yapılarak izinsiz girişler algılandığı anda kapalı devre kamera sistemleri ile operatörün izlemesi...devamı..

Çevre Güvenlik Sistemleri

Çevre Güvenlik Sistemleri

  • Güvenlik altına alınacak arazi, alan ve bina sınırının aşılması, sinir yaklaşımlarının anında algılanabilmesi, algılanan tehdidin lokal ve / veya merkezi kontrol noktasına ulaştırılması, kapalı devre TV sistemleri ile entegrasyon yapılarak izinsiz girişler algılandığı anda kapalı devre kamera sistemleri ile operatörün izlemesi sağlanmaktadır.
  • Kontrol merkezi operatörü, bölgesel olarak gelen tehditleri yerleşim planları üzerinde görebilmekte ve ekranda çıkan talimatla en kısa sürede tehdidin bertaraf edilmesini sağlamaktadır. Operatör müdahaleleri de sistem üzerinde kayıtlanmaktadır.
  • Portatif Çevre Güvenlik Sistemleri
  • Toprakaltı Elektronik Algılama Sistemleri
  • Elektrikli Fensler
  • Vibrasyon Algılama Sistemleri


Boru Hatları Güvenliği:

Boru hatlarında meydana gelebilecek kazı hataları, kaçaklar, terörist saldırılar ve boru hattı hırsızlıklarının önlenebilmesi amacıyla projelendirme yapılmaktadır. Kaçaklar ve tehdit gören bölgeler ana merkez üzerinden algılanmaktadır. Tüm boru hattı 24 saat/365 gün kesintisiz izlenebilmektedir. Gerek güvenlik ve gerekse bakım onarım birimleri, zarar gören bölgeyi çok kısa sürede tespit edebilmektedir.

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.