1934’te Japonya’da devlet desteğiyle kurulmuş ve bugün dünyanın en büyük fotoğraf teknolojileri üreticisi olan Fujifilm Holdings kuruluşu olan Fujinon USA Inc. 1944 ‘te Fuji Photo Optic adıyla kurulmuştur.Ana çalışma konuları dijital sinema, yayıncılık, güvenlik ve makine , sağlık , dürbünler olup bu sahalarda kullanılan lenslerin üretilmesini...devamı..

Fujinon FUJİ Film

1934’te Japonya’da devlet desteğiyle kurulmuş ve bugün dünyanın en büyük fotoğraf teknolojileri üreticisi olan Fujifilm Holdings kuruluşu olan Fujinon USA Inc. 1944 ‘te Fuji Photo Optic adıyla kurulmuştur.Ana çalışma konuları dijital sinema, yayıncılık, güvenlik ve makine , sağlık , dürbünler olup bu sahalarda kullanılan lenslerin üretilmesini üstlenmiştir.Geçmişten bugüne teknolojik gücüyle alanında bir numara olan Fujinon lenslerine uydulardan,sinema kameralarına,dürbünlerden, endoskopi cihazlarına oldukça geniş bir yelpazede , her düzeyden ihtiyaca cevap verirken rastlamak mümkündür.Fujinon alanında uzman,lider konumunda ve kendini dünya çapında kanıtlamış nadir firmalardan birtanesidir.

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]Fatma Yelliz yazdı:

Merhaba. Bu kamera hakkında yardıma ihtiyacım cvar da. Ben fuji film mi alsam bilemedim. 300 – 400 Tl lik bir makina alcam optik. Yarımcı olurmusunuz aca??

salimusta yazdı:

Bu konuda size fazla yardımcı olamam.Yardımcı olabileceğimiz konular cctv kamera sistemleri ve Elektronik Güvenlik Sistemleri.Fujinon Film sadece lens olup güvenlik kameralarında kullanılır..Sanırım siz dijital fotoğraf makinası için bilgi istiyorsunuz…Size tavsiyen KODAK olur ..İyi günler.