GÜVENLİK BARİYERLERİ KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ Yoğun çalışmaya uygun tasarımıyla Hazal Kollu Bariyer Sistemleri, günlük 5000 aracın geçişine izin verecek kapasitedir. Kontrollü araç geçişi gerektiren güvenlik seviyesi düşük otoparklarda, Hazal Otopark Ücretlendirme ve Ödeme Sistemleri ile de entegre edilebilen kollu bariyerler, kolay, sağlam ve güvenilir...devamı..

Hazal Bariyer Sistemleri

hazal_bariyer

 

GÜVENLİK BARİYERLERİ KOLLU BARİYER SİSTEMLERİ

Yoğun çalışmaya uygun tasarımıyla Hazal Kollu Bariyer Sistemleri, günlük 5000 aracın geçişine izin verecek kapasitedir. Kontrollü araç geçişi gerektiren güvenlik seviyesi düşük otoparklarda, Hazal Otopark Ücretlendirme ve Ödeme Sistemleri ile de entegre edilebilen kollu bariyerler, kolay, sağlam ve güvenilir çözümler sağlar. Hazal Kollu Bariyer Sistemlerinin, güvenlik seviyesi yüksek yerlerde Hazal Mantar Bariyer Sistemleri ve Hazal Rampa Bariyer Sistemleri ile senkronize çalışma seçeneği bulunmaktadır.

hazal_bariyer_teknik

Yazıya ait etiketler: , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.