LP-170 Araç dedektörleri , yolda araç mevcudiyetini tespit amacı ile kullanılan bir dedetör cihazıdır. LP-170 yoldan geçen araçların sayımı, otoparklarda araçların giriş ve çıkış denetimi , araç sayımı, bariyer kontrolü elektrikli ve sürgülü kapıların kontrolü için yaygın olarak kullanılmaktadır. Otoparklarda bilet verme makineleri , trafik ışıklarının...devamı..

Loop Detector

loop_detectorLP-170
Araç dedektörleri , yolda araç mevcudiyetini tespit amacı ile kullanılan bir dedetör cihazıdır. LP-170 yoldan geçen araçların sayımı, otoparklarda araçların giriş ve çıkış denetimi , araç sayımı, bariyer kontrolü elektrikli ve sürgülü kapıların kontrolü için yaygın olarak kullanılmaktadır. Otoparklarda bilet verme makineleri , trafik ışıklarının kontrolü de yine araç kütle dedektörleri vasıtası ile yapılmaktadır..

Yazıya ait etiketler: , , , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.