QP 110 Proximity Kart Okuyucu (IP 68) Q-P 110A tek kapı işlevli bağımsız erişim denetleyicisi veya bir Wiegand çıkışlı tuş takımı veya kart okuyucudur. Bu zorlu ortamlarda kapalı veya açık ya da montaj için uygundur. Bu parlak gümüş ya da mat gümüş kaplama olarak kullanılabilir güçlü, sağlam ve darbelere dayanıklı Çinko Alaşım elektrokaplama kasaya...devamı..

QP 110 Proximity Kart Okuyucu (IP 68)

QP 110 Proximity Kart Okuyucu (IP 68)

Q-P 110A tek kapı işlevli bağımsız erişim denetleyicisi veya bir Wiegand çıkışlı tuş takımı veya kart okuyucudur. Bu zorlu ortamlarda kapalı veya açık ya da montaj için uygundur. Bu parlak gümüş ya da mat gümüş kaplama olarak kullanılabilir güçlü, sağlam ve darbelere dayanıklı Çinko Alaşım elektrokaplama kasaya yerleştirilmiştir. Q-P 110A su geçirmez ve IP68’e uygundur bu yüzden elektroniği tamamen mahfazalı ulunmaktadır. Q-P 110A 2000 kullanıcıya kadar ya kart ya da 4 haneli PIN veya Kart + PIN seçeneğini destekler. Dahili kart okuyucu 125kHz EM frekans kartları, 13.56 MHz Mifare kartları destekler. Q-P 110A kilit çıkışı mevcut kısadevre koruması, wiegand çıkışı, ve arkadan aydınlatmalı tuştakımı dahil birçok ekstra özelliklere sahiptir. Bu özellikler Q-P 110A ürününü sadece küçük dükkanlar ve yerli iç hane için değil, aynı zamanda fabrikalar, depolar, laboratuarlar, bankalar ve cezaevleri gibi ticari ve endüstriyel uygulamalar için de kapı erişimi için ideal bir ürün haline getirir.

 

 

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.