UHF-RFID Tanımlama Sistemleri.. Günümüz ve Geleceğin teknolojisi olarak kullanılan ve bir cığ gibi kullanım alanı genişleye RF id ( Radyo frekansı ile tanımlama)olarak bilinen bu microişlemcili ileri teknoloji cihazının üretimi tamamen  yerli mal olup Yaşar UĞUR tarafından Dizayn edilmiş ve Kullanıcıları ile buluşturmuştur.Yaşar Uğur ile yapılan görüşme sonucu...devamı..

UHF-RFID Tanımlama

UHF-RFID Tanımlama Sistemleri..

Günümüz ve Geleceğin teknolojisi olarak kullanılan ve bir cığ gibi kullanım alanı genişleye RF id ( Radyo frekansı ile tanımlama)olarak bilinen bu microişlemcili ileri teknoloji cihazının üretimi tamamen  yerli mal olup Yaşar UĞUR tarafından Dizayn edilmiş ve Kullanıcıları ile buluşturmuştur.Yaşar Uğur ile yapılan görüşme sonucu benimde kendisine sormuş olduğum bazı sorular neticesinde sistemin daha teknolojik bir yapıya bürüneceği TAG dediğimiz araç içi okuyucu birimlerinin daha da inceleceği taki kredi kartı ebadına kadar inebileceği bildirildi.Gerçekten bu sevindirici bir durum.Cihazların tüm test aşamaları bitmiş olup kullanıma hazır hale geldiği de tarafımıza bildirilmiştir.Bu cihazlardan kendisinden bir takım alacağım ve testlerini kendim yaparak yorumlarımı da sizler ile paylaşacağım.

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]Nedim dogan yazdı:

Sipariş verdim montajdan sonra yorumlarımı yapacagım .aslında yasar Ugur yaparsa en iyisi yapar

salimusta yazdı:

Sipariş verdim montajdan sonra yorumlarımı yapacagım .aslında yasar Ugur yaparsa en iyisi yapar

Nedim Abi..İnşallah en yakın zamanda değerli yorumlarını bekliyorum..Yaşar abiyede selamlar yolluyorum.Ellerine sağlık.!