Access Giriş Çıkış Kontrol sistemi, Control -B Microişlemcili online /offline kartlara ait imalat ve montaj sonrası resimleri yayınlıyorum… Burda kullandığım readerler (okuyucular)Rosslare marka olup mükemmel bir uyum sağlamıştır.En uzak okuyucu merkeze 150 metre uzaklıkta olmasına rağmen hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır…Bu mesafe kimilerine...devamı..

Access Sistemi Montaj

Access Giriş Çıkış Kontrol sistemi, Control -B Microişlemcili online /offline kartlara ait imalat ve montaj sonrası resimleri yayınlıyorum… Burda kullandığım readerler (okuyucular)Rosslare marka olup mükemmel bir uyum sağlamıştır.En uzak okuyucu merkeze 150 metre uzaklıkta olmasına rağmen hiçbir sıkıntı yaşanmamıştır…Bu mesafe kimilerine göre bir anlam ifade etmeyebilir.Neticede okuyucu için uzun bir mesafedir.Yaptırdığım Pano 90 cm x 130 cm ebatlarında ,cam kapaklı olup haberleşme ledleri uzaktan takip edilebilmektedir.Olası bir hata durumunda panonun kapağını açmadan hangi kartta sorun oluştuğu çok kolay anlaşılabilmektedir.

 

Yazıya ait etiketler: , , , , , , , , , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]


Yorumlara kapalıdır.