salimusta.com © 2009

Blog’un amacı, teknolojinin her sektörde olduğu gibi , elektronik güvenlik sistemleri sektöründe de son derece hızlı gelişmesini , iş yoğunluğumuzun dışındaki zamanın bize el verdiği kadarı ile araştırmak , kendimizi geliştirmek , kendi tecrübelerimizden ortaya çıkan yorumlarımızı yazıya dökmek ve arşivdeki dökümanlarımızın bir kısmını ziyaretcilerimizin bilgi amaçlı paylaşımına sunmak . Bu konuda siz değerli ziyaretcilerimizden  gelecek olan tüm yorum ve taleplere sonuna kadar açık olmak.

Uyarı
Kullanıcı, kurulum ve işletim talimatlarını izlemeli ve tüm sistemi haftada en az bir kere test etmelidir. Bunlara dahil olup ancak bununla sınırlı kalmamak kaydıyla çevresel koşullardaki değişiklikler, elektriksel veya elektronik kesintiler ve tıkanıklıklar gibi değişik nedenlerden dolayı ürün (-ler) beklenilen performansı göstermeyebilir. Kullanıcı kendi güvenliğini ve malının korunumu için gerekli tüm önlemleri alması tavsiye edilir.

Alarm Panelleri kategorisi altında veya herhangi bir kategori altında yayınlanmış olan elektronik güvenlik sistemleri kontrol panelleri ve bu panellere bağlı olan uç birim üniteleri müteakiben haberleşme modülleri dahası otomasyon sistemleri ile ilgili başta elektro mekanik sistemler olmak üzere çevre koruma sistemleri ile ilgili eklemiş olduğum kullanıcı ,teknisyen ve mühendis programlama PDF uzantılı kılavuzlarını lütfen bütünlük içerisinde sisteminizi programlamaya veya işletmeye başlamadan önce okuyun. Bu kılavuzların herhangi bir kısmını yanlış anlarsanız ve/veya anlamazsanız lütfen bu sistemin tedarikçisine veya kurulumcusuna başvurun.

Dikkat
Bu sitede bulunan içeriğin denenmesinden kullanılmasından dolayı oluşabilecek maddi, manevi bütün zararlardan deneyen kullanan kişi,kişiler sorumludur. Salimusta.com yetkilileri sorumluluk kabul etmez sorumlu tutulamaz.
Salimusta.com sitesinde yayınlanan herhangi bilginin içeriğin hiçbir sınırlama olmadan kullanılmasını, yayınlanmasını veya referans gösterilmesini prensip olarak kabul etse de üretici kaynaklı bilgilerin doğruluğundan veya gizlilik ilkesi prensiplerinden doğacak sorumlulukları kabul etmez. bu web sitesinde içindeki bilgilerin doğruluğunu sağlamak için her türlü çabayı göstermiş olsak ta herhangi bir hata veya değişiklikten dolayı Salimusta.com yetkilileri sorumluluk almayı reddeder. Oluşacak zararlardan Salimusta.com yetkilileri sorumlu tutamaz, hak iddia edemezsiniz, ne yaptığınızı bilmiyorsanız çalışmaları kullanmayınız.
Yorum yazarı olarak yazdıklarınızdan kendiniz sorumlusunuz dur, yazılan yorumlardan Salimusta.com Yetkilileri sorumlu tutulamaz. Ayrıca yorumları yayınlamama, silme, düzenleme ya da yorumlara yanıt vermeme hakkı saklıdır. Argo, küfür ya da uygunsuz yorumlarınızın yayınlanmayacağını unutmayınız.