Dünyada İlk ve Tek! Dokunmatik Ekran (Touch Screen) Keypad Teknolojisi;  Paradox TM40! Dünya’nın ilk ve emsalsiz dokunmatik ekran teknolojisine sahip hırsız ihbar sistemi tuş takımı (keypad)  yine Dünya’nın 1 numaralı hırsız ihbar sistemleri markası, Paradox tarafından geliştirildi. Paradox markasının güvenlik alanındaki uzmanlığının, ürün tasarımı alanındaki...devamı..

Paradox Dokunmatik Grafik Ekran Keypad

TM40_int

Dünyada İlk ve Tek!

Dokunmatik Ekran (Touch Screen) Keypad Teknolojisi;  Paradox TM40!

Dünya’nın ilk ve emsalsiz dokunmatik ekran teknolojisine sahip hırsız ihbar sistemi tuş takımı (keypad)  yine Dünya’nın 1 numaralı hırsız ihbar sistemleri markası, Paradox tarafından geliştirildi.

Paradox markasının güvenlik alanındaki uzmanlığının, ürün tasarımı alanındaki yaratıcılığı ile buluşmasından doğan dokunmatik ekran keypad TM40, kullanıcıların güvenlik sistemlerinin tüm özelliklerini ekran üzerinden dokunarak yapmalarını sağlıyor. TM40, dekorasyon ve trendlere ilgi duyan, her daim yaşam alanlarında estetik ve şıklık arayanlar için ideal bir üründür.

Kolay anlaşılır ikonlu ve yönlendirmeli menüsü herkes için rahat kullanım imkânı sunuyor. Duvar yüzeyine monte edilen TM40 ın montajı çok pratik ve kolaydır.  10.9 cm boyutlarında rahatlıkla görülen geniş bir ekran boyutuna sahiptir. Canlı ve renkli görüntü verir. Üzerine takılabilen SD hafıza kartına yüklenen resimleri dijital fotoğraf çerçevesi gibi veya slayt show yaparak keyifli ve özel anlarınızı paylaşmanızı sağlar.

Kişiselleştirilebilir alanlar, bölgeler, kullanıcılar ve PGM çıkışları diğer etkin özelliklerindendir. Güçlü FPGA işlemci, oda sıcaklığını ve nem seviyesi ölçmek için ısı ve nem sensörleri bulunmaktadır. Web uygulaması ile kişiselleştirilmiş çeviri yapma ve ses kaydı modu Paradox markasının en teknolojik ürünlerin de dahi kullanıcı dostu tasarım felsefesini yansıtır. TM40, tüm yeni nesil DIGIPLEX EVO, Magellan, Spectra serisi kontrol panelleri ile uyumludur.

TM40, zarif ve modern tasarımı ile evinizin kapılarının hemen yanı başında bulunan keypadleri zorunlu sistem objesi olmaktan çıkarıyor. Fildişi ve siyah renkleri ile lüks mekân dekorasyonlarınıza kusursuz uyum sağlar.

Şu ana kadar sektördeki tüm keypad teknolojilerinin ötesine geçen Dünyadaki ilk ve tek dokunmatik ekran (touchscreen) keypad TM40, hem yalın ve şık tasarımı, hem de ileri teknolojisi ile yaşam alanlarında fark yaratıyor!

Özenle tasarladığınız evinizin dekorasyonunu TM40 dokunmatik ekran keypad ile taçlandırın. Müşterilerinizi teknolojinin en şık hali ile tanıştırın!

 

Yazıya ait etiketler: , , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]


Yorumlara kapalıdır.