Dış ortam ve evcil-hayvan dostu dijital hareket dedektörlerinden analog hareket dedektörlere,Paradox hareket dedektörleri serileri,ileri özellikleri ve patentli teknolojisinin sağladığı yüksek seviyede algılama ve yanlış alarmdan korunma özelliklerinin mükemmel kombinasyonunu sunar.Uygulamanız ne olursa olsun,ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak bir hareket...devamı..

Paradox Hareket Dedektörleri

Dış ortam ve evcil-hayvan dostu dijital hareket dedektörlerinden analog hareket dedektörlere,Paradox hareket dedektörleri serileri,ileri özellikleri ve patentli teknolojisinin sağladığı yüksek seviyede algılama ve yanlış alarmdan korunma özelliklerinin mükemmel kombinasyonunu sunar.Uygulamanız ne olursa olsun,ihtiyaçlarınızı ve beklentilerinizi karşılayacak bir hareket dedektörü bulabilirsiniz.

Yüksek güvenlik ihtiyaçlı uygulamalar için geliştirilmiştir,dijital hareket dedektörlerimiz güçlü ,hızlı mikro-işlemci tabanlı Dijital IC kullanan PIR sensörün sinyalini direk analogtan dijitale çevirir.Yazılım -sürümlü işlem daha sonra sensörün düşük-seviyeli sinyalini analog devre (saturation,bilgi kaybı,gürültü olmaz) olmadan dijital alanda çevirir,yükseltir ve işler.Bu üstün teknoloji devamlılık,güven ve yanlış alarmdan süper korunma sağlar.

Patentli Otomatik Pulse Sinyal İşlemimiz algılama bölgesinde bir alarm durumu oluştuysa sinyal enerjisini pulse bir çıkışa gönderir.Sinyallerden gelen enerji ölçülüp depolanarak minimum seviyeye ulaşılana kadar hafızada tutulur.İşlemci alarm durumu oluşturmak için gereken spesifikasyonlar karşılanmıyorsa sinyalleri reddeder.

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor.

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]
Yorumlara kapalıdır.