Switching Güç Kaynağı  PS-817 Regüleli Güç Kaynağı Ünitesi 1.75A switching güç kaynağı,Otomatik geri yüklemeli elektronik sigorta,Elektronik koruma,Yedek akü ile otomatik transfer edilebilirliği,İkinci yedek akü konnektörü (opsiyonel),Akü test girişi , Çalışma voltajı 12V DC ’ dur . Bu ürün sistemlerde çok fazla gördüğümüz ve çok fazla olarak...devamı..

PARADOX PS817

Switching Güç Kaynağı

 PS-817 Regüleli Güç Kaynağı Ünitesi 1.75A switching güç kaynağı,Otomatik geri yüklemeli elektronik sigorta,Elektronik koruma,Yedek akü ile otomatik transfer edilebilirliği,İkinci yedek akü konnektörü (opsiyonel),Akü test girişi , Çalışma voltajı 12V DC ’ dur .

Bu ürün sistemlerde çok fazla gördüğümüz ve çok fazla olarak kullandığımız ürünlerden değildir. Ancak 13,8 DC AUX çıkış amperini sıkıntıya sokacak herhangi yüksek amperli bir uç birim malzeme takıldığı vakit , örnek ; GSM GPRS modül veya çok fazla duman dedektörü , su basma dedektörü  olabilir . Böyle durumlarda PS-817 Regüleli güç kaynağı ünitesi kullanmak gereklidir. Sistemin daha kararlı ve uzun ömürlü çalışması sağlayacaktır.

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]


Yorumlara kapalıdır.