1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Dünyanın lider hırsız ihbar sistemi markalarından Paradox Security Systems, yeni ürünü KABLOSUZ PANİCBUTONU REM 101 ile acil/panik durumlarında çaresiz kalmaya son veriyor.Panik/acil durumunuzu bulunduğunuz yerden tek tuşla anında ister yetkili merkezlere ister yakınlarınıza iletebiliyorsunuz.Bu gelişmiş teknoloji, taşınabilirliği...devamı..

REM101 Kablosuz Panik Butonu

REM101_big1989 yılından bu yana faaliyet gösteren Dünyanın lider hırsız ihbar sistemi markalarından Paradox Security Systems, yeni ürünü KABLOSUZ PANİCBUTONU REM 101 ile acil/panik durumlarında çaresiz kalmaya son veriyor.Panik/acil durumunuzu bulunduğunuz yerden tek tuşla anında ister yetkili merkezlere ister yakınlarınıza iletebiliyorsunuz.Bu gelişmiş teknoloji, taşınabilirliği ve su geçirmezlik özelliği ile her ortamda güvenilir ve rahat kullanım imkânı sunuyor. Kullanıcılar bir den fazla buton kullanabiliyorlar. Özellikle yaşlılar, hastalar ve yalnız kalan sevdikleriniz için büyük bir güvence olan REM101 panik butonu, banka gişeleri, döviz büroları,kuyumcular gibi yüksek gasp ve hırsızlık riski taşıyan yerler için de ideal acil durum bildirim görevi görüyor.

REM101 Panik butonunun boyun askılık kılıfı, bileklik kılıfı, kemer klips kılıfı gibi taşıma alternatifleri bulunuyor. Kablosuz olma özelliği sayesinde dekorasyonu tamamlanmış mekânlarda bile istediğiniz yere monte ediliyor.REM101 Panik butonunu mevcut Paradox Alarm Sistemine entegre edilerek sorunsuz kullanılıyor. Kullanıcı acil bir durumda yardım istediğinde REM101 panik butonu üzerindeki tuşa basarak Paradox Alarm Sistemine sessiz bir şekilde panik alarm sinyali göndermiş oluyorsunuz. Bu sinyali alan alarm paneliniz tercihinize göre ister merkezi alarm gözlem istasyonunu isterseniz de yakınlarınızın telefonunu arıyor.

Eğer REM101 panik butonunu Paradox’un Magellan serisi alarm panelleri (MG6160-MG6250) ile birlikte kullanıyorsanız konsolun handsfree telefon özelliği sayesinde durumunuzdan bilgi sahibi olmak isteyen yakınlarınızla karşılıklı sesli görüşme yapabiliyorsunuz.3 yıl pil ömrü ile kolayca değiştirilebilen CR2032 pil içermekte olup, pil durumunu dilediğinizde test edebilirsiniz. Siyah ve beyaz renk seçenekleri bulunmaktadır.

Yazıya ait etiketler: , , , , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]


Yorumlara kapalıdır.