Değerli Arkadaşlarım, TCP/IP Programlamaları USB üzerinden yapılır.Bu modül, İnternet üzerinden Alarm Sistemi ile Alarm İzleme Merkezi arasında NETWORK  üzerinden haberleşmeyi ON LINE prensibi ile sağlanmasını temin eder.İnternet sabote edildiğinde veya haberleşme koptuğunda Alarm İzleme Merkezi tarafından hemen internet hattının koptuğu algılanmaktadır. Normal...devamı..

TCP/IP Ethernet Modul

Değerli Arkadaşlarım,

TCP/IP Programlamaları USB üzerinden yapılır.Bu modül, İnternet üzerinden Alarm Sistemi ile Alarm İzleme Merkezi arasında NETWORK  üzerinden haberleşmeyi ON LINE prensibi ile sağlanmasını temin eder.İnternet sabote edildiğinde veya haberleşme koptuğunda Alarm İzleme Merkezi tarafından hemen internet hattının koptuğu algılanmaktadır. Normal telefon hattı üzerinden alarm sinyalleri minumum 17 sn ile 75 sn arasında sinyal gönderir .TCP/IP Ethernet Modül ise internet üzerinden 1 sn de alarm sinyalini alarm merkezine iletir.Telefon hattı üzerinden haberleşme yapılması durumunda, alarm sistemi bulunan müşteriye, alarm panelinin her gönderdiği sinyal için abonemize telefon haberleşme ücreti faturası gelir. TCP/IP Ethernet Modül kullanıldığında ise Bu modül abonenin hazır ve çalışır olan internet şebekesi üzerinden alarm sistemi ile haber merkezi arasında ücretsiz haberleşmesini sağlar. Abone alarm sistemi haberleşmesi için ayrıca haberleşme ücreti ödememiş olur.

Yazıya ait etiketler: , , , , ,

Yazar hakkında:
1972 Ankara Doğumlu. Kapalı Devre Kamera Sistemleri - Access Kontrol Sistemleri - Elektronik Güvenlik Sistemleri - Otopark Otomasyon Sistemleri konusunda uzman olma yolunda çalışmalarına devam ediyor. salim@salimusta.com

Detaylı bilgiler için [giriş yap] yada [üye ol]. [?]


Yorumlara kapalıdır.